top of page
mobil-vid
Videoyu Oynat

Tekstil alanında 6 nesildir eski bir aile geleneğini sürdüren ALMODO, bir kumaş üreticisi olarak 1995 yılında kurulmuştur. Şirket dünya çapında lüks kumaşlarıyla tanınmaktadır ve üretiminin % 90'ını tüm dünyada 60'tan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Uzman kadrosunca desteklenen Almodo, tasarım ve geliştirmeden bitim işlemlerine kadar en gelişmiş tekstil teknolojilerini ve özenle seçilmiş ham maddeleri kullanarak, üretimin tüm aşamalarında yer almaktadır.

Yıllık 20 milyon metreden fazla üretim kapasitesine sahip fabrikamızda, iplik büküm/eğirme baskı, dokuma , boyahane ve terbiye bölümleri yer almaktadır. Almodo, tüm müşteriler için hızlı ve uyumlu hizmet anlayışı üzerine yoğunlaşmaktadır.

Firmatr

Ürünler 

A.P.C ALMODO BASKI KOLEKSİYONU

Markalar

En yüksek teknoloji makine hattına ve aynı çatı altındaki tasarım ekibine sahip olmak, bize pek çok benzersiz kumaş görünümünü, dokusunu ve jakar tasarımlarını yaratmamıza olanak sağlamaktadır.

Markalartr
urunlertr

İnsan Kaynakları 

Açık pozisyonlar

Fuarlar     

image.png
fuarlartr

Çevre & Sertifikalar              

Çevre koruma politikamız gereği, çevre üzerindeki üretim etkilerini en aza indirgemek için çalışmalar yapmaktayız.


Şirket politikamız, üretim ve çevre politikalarına dayalı olarak hem çalışanlarının hem de müşterilerin yasam kalitesini korumaya yönelik bir yaklaşım sürdürmeyi amaçlamaktadır.


Doğal kaynakları en verimli şekilde kullanabilmek için, atık sınıflandırma departmanı tarafından kağıt ve plastik gibi geri dönüştürülebilir maddeler düzenli olarak depolanmaktadır.
Su, elektrik ve doğal gazın optimum kullanımı için üretim hattında gerekli tüm iyileştirmeler yapılmıştır. Ayrıca üretim için asgari emisyon oranlarına sahip ekipmanlar dikkatlice seçilmektedir.


OEKOTEX Sertifikaları

  • ISO

  • BCI


 

cevretr
iletişimtr

İletişim

MERKEZ OFİS

15 TEMMUZ MAH. BAHAR CAD. NO:43 - J 
KAT 10 - 11 NUROL PARK OFIS 34212   GÜNESLI - BAĞCILAR / ISTANBUL - TURKEY
TEL: + 90 212 230 37 28 

FAX: + 90 212 234 32 17

       info@almodo.com.tr

FABRİKA
C.O.S.B. KARAAĞAÇ MAH. 6. SOK. NO:5
59520 KAPAKLI – TEKİRDAĞ

TÜRKİYE

TEL: + 90 282 758 13 92

       info@almodo.com.tr

İSPANYA OFİSİ

TRAVESIA DE ARTEİXO, 64. L2

15142 ARTEIXO,

A CORUNA- SPAIN
PHONE: +34 672 198 042

       elisabeth@almodo.com.tr

Mesajınız Gönderildi

bottom of page